"Vezměte svůj pocit štěstí a roztáhněte ho na celý život."

 MAKÁTE OD RÁNA DO VEČERA
A PŘESTO NEJSTE SPOKOJENI?

UŽ PODNIKÁTE A MOC VÁM TO NEJDE?

BUĎTE CHYTŘEJŠÍ A JEDNODUŠE TO ZMĚŇTE?

Váš život opět bude dávat smysl na nových základech. 

0 čtenářů
už si stáhlo eBook

Jaký má eBook pro vás přínos...

  • Naučíte se jednou provždy správně rozhodnout
  • Pochopíte, že bojovat se strachem nemá smysl - skamarádíte se
  • Získáte systém, jak jednoduše překonávat překážky
  • Zjistíte, jak a kdy se nejlépe odměňovat
  • Získáte osobní individuální online konzultaci ZDARMA

Co dále zjistíte….

Prací a vyděláváním peněz trávíte třetinu vašeho života. Tato část je pro nás někdy utrpením, nemáme ji rádi a už aby byla za námi.….tipy a inspirace k tomu, jak si tuto část života užívat a těšit se na ni.

Jak to vypadá uvnitř...

 

"Chceme mít život, ve kterém nás bude bavit spousta aktivit, který budeme chtít žít a užívat si tu skvělou jízdu. A také už víme, jak a proč se rozhodnout, a jak se spřátelit se strachem. Dál si ukážeme...[..]"

Jak eBook vidí čtenáři...

 

Zabývám se sama aktivně osobním rozvojem. Čekala jsem co mne v ebooku překvapí. Tolik pozitivní energie, co se na mne navalilo! Nadšení, vůle, odhodlanost. Každý, kdo potřebuje nakopnout nebo restartovat svůj život, by toto měl mít jako povinnou četbu. Skvělé!

Ivana Cikánkovárealitní expert, www.ivanacikankova.cz

Tento ebook by sa mal naučiť naspamäť ako básničku každý, kto chce žiť a užívať si každú jednu chvíľu života. Tu je úplne presný návod, ktorý absolútne funguje.

Miriam Štolfováautorka kreatívnych projektov, www.miriamstolfova.sk

Velmi poutavý eBook. Přečetla jsem ho jedním dechem. Úžasné srovnání dvou situací přístupu k životu. Pro mě to byl ten AHA moment, takové to: No fakt že jo! Ten chlap má naprostou pravdu! Autor má dar vyburcovat lidi k akci a zároveň podává pomocnou ruku, jak na to. Ebook zaujme a nepustí! Těším se na další.

Jára Bednářováučitelka, www.skolazvesela.cz

Skvěle a vtipně napsaný e-book „Jak na životní změny“. Po jeho přečtení jsem se zase ujistila v tom, že cesta, na kterou jsem se vydala je pro mě ta správná. Vybočení ze zajetých kolejí, opuštění zdánlivých a navyklých jistot je ze začátku vždy moc těžké, ale když do toho jdeme s důvěrou, čeká nás spousta splněných snů a „dobrodružství“.

Majka Holíkovámarketing specialista a EFT terapeut

Tento e-book je velkou motivací pro všechny, kteří chtějí být spokojení a změnit ve svém životě něco k lepšímu. Ukazuje, že užívat si a mít se krásně, nemusíme jen pár dní o dovolené. Je v něm spousta věcí k zamyšlení a dodává odvahu pustit se do akce a překonat různé obavy, které člověk má. Je jasné, že bez našeho úsilí se nic moc nestane. Ale pokud se odhodláme na tuto cestu vykročit, budou splněné sny každému krásnou odměnou. Přečíst si e-book "Jak na životní změny" rozhodně doporučuji.

Dita Breberováantistres-terapeut

Jirkovo ebook jsem si přečetla hlavně z jedné věci a to je zvědavost. Čtu knížky o osobním rozvoji. A ráda se nechávám inspirovat každou cizí myšlenou, jak si dojít za svými sny a cíli. Tento ebook je jednoduše a čtivě zpracován. Logicky ukazuje, jaké jsou nejjednodušeji kroky dojít si za tím, aby byl člověk šťastný a spokojený. Tyto kroky dobře znám a kdo je bude aplikovat ve svém životě, brzy pocítí velkou pozitivní změnu.

Hana Mrázovávizážistka

Jednou provždy si změňte život - to ostatní pusťte z hlavy!

  • Chci se správně rozhodovat
  • Chci porazit strach
  • Chci umět překonávat překážky