Ze Zemana Králem. Proč jako?

ze Zemana Králem

Když se ženská vdá, změní si většinou příjmení tím, že ho převezme od svého muže. Když se chlap ožení, nechává si příjmení své. Ve výjimečných případech muž přebírá příjmení od své nastávající. Já už nejsem Zeman, ale ponovu Král.
To jsem se jako oženil? A jsem ta výjimka, která bere příjmení od ženy? Tak jak to tedy je? To mi vážně dočista „hráblo“?

Změna jako blázen.

„On to fakt udělal? To je magor. Proč proboha?“

„Vím, že jsi o tom mluvil. Ale netušila jsem, že to vážně uděláš.“

„Hele, to je změna jako blázen. To teda čumim. Ty ses oženil?“

Asi takhle to nějak vypadalo, když jsem do online éteru svého vlivu, a také do offline světa poslal informaci, že už nejsem Zeman, ale Král. Ze Zemana Králem.

Je zajímavé pozorovat okolí, jak si začne vytvářet domněnky, a bere je jako fakt a utvrzuje se v tom. Do té doby, než jsem vyslovil fakt, jak a proč to tedy je.
A stejně si někteří stále myslí, že jsem se oženil. 🙂

Propagátor životních změn. No, tak tímhle to fakt rozstřelil. Tohle je fakt pecka.

Takže stručně: NE, neoženil jsem se, ALE…

Vše to začalo už tím, že jsem se narodil.

Vstupujeme na tento svět jako božské dílo. Krásný, křehký malý bobánek, ze kterého jsou všichni vyprdlí, ať už vypadá jakkoliv. Je prostě krásný.
A tak, vstoupil jsem na tento svět jako Král. Příjmením Král.

Nebudu zabředávat do titěrných okolností. To důležité k pochopení změny nastalo v mých šesti letech. Z Krále je Zeman. Ať jsme celistvá rodina, jak se to za „komančů“ nosilo. Není dobré žít celý život v partnerské samotě. Ať už to zařídil kdokoliv, mamka, já a nový předák naší rodiny, stali jsme se Zemani.

Jenže. Kdo by to byl tušil, v tuto chvíli se chtě nechtě začínala nevědomě potlačovat má vlastní přirozená identita, se kterou jsem přišel na tento svět. NEVĚDOMĚ.

Tak, a tímto bych to mohl ukončit. Už je vám to jasné.

Ok, ok, trošku to rozvedu.

Začnu od konce.

Na jaře 2017 mi Vesmír poslal do cesty člověka, který mi za pár měsíců pomohl dobrat se ke zjištění, jak to je tedy s tím „životem“. Co se možná tenkrát v tom dětství stalo. Proč jsou ty věčné nezdary a hledání sebe sama v životě tak obtížné. Jak to celé jednoduše a lidsky pochopit, aby to dávalo smysl.

Možná se potýkáte také s něčím podobným. No, a tohle může být jakési určité nasměrování vašich myšlenek jiným směrem. Pochopení situace selským rozumem a konečně se dobrání nějakého závěru ke svému znovuzrození.

Takže prý:

„Jiříku, vysíláš a přijímáš ne tobě vlastní energii. Vysíláš na jiné frekvenci, než potřebuješ přijímat.“

Aha. Co to je za ezo bláboly?

„No, zkrátka. Tím, jak se ti změnilo příjmení, mohlo se stát, že tvá vlastní identita byla lehce potlačena. A čím víc si proplouval svým životem s touto tvojí novou „značkou“, tím víc ses vzdaloval od sebe samotného, od své vlastní přirozené energie.“

„Možná proto se ti nedaří ukotvit se tady na té Zemi. Mít nějaký svůj pevný bod ve spojení se Zemí. Lidé, věci, situace, příležitosti, myšlenky, které by si chtěl přijímat, přijmout nemůžeš, protože ony jsou na jiné frekvenci, než vysíláš.“

Ok, dobře, dobře. Teď jako malému dítěti prosím.

„No, zkus se vrátit znovu ke své přirozené životní „značce“. Hledej svoji frekvenci. Prostě přelaď rádio na takovou stanici, která ti bude příjemná. Bude se ti líbit. Budou na ní vysílat pořady, které máš rád. Písničky, které se ti líbí. A můžeš si tvořit tak i vlastní pořady, které posluchači rádi budou přijímat.“

Hm, to dává smysl. Díky.

A tak se stalo. Jsem najednou ze Zemana Králem.

Říkal jsem si, že tohle může být cesta. Že tohle může být krok, který rozpohybuje vše ostatní.
A jak už mě znáte, dělám vše tak, že to prostě musím zkusit na vlastní kůži, abych zjistil, jestli to pro mě funguje.

20.12.2017 – ofiko Král. Ze Zemana Králem. Zpět ke své značce, přirozenosti, vlastní frekvenci a energii.

Rozhovor sám se sebou proběhl.
„Tak chlape, nech to pod pokličkou a jenom pozoruj, co se děje kolem jiného. Nehodnoť, nesuď. Pozoruj.“

Hm, některé věci nevymyslíš, a přesto se dějí. V realitě. Ve skutečném životě.

Příběh první:
Opravdu se povede profinancovat klientům nové bydlení, dům, který si vybrali? Podaří se dohodnout s bankou na možnostech? Je to celkem složitý případ. Ale prodávající makléř má vlastní realitku s názvem Realitní KRÁL.
Klienti už spokojeně bydlí ve svém krásném novém domě přímo pod Beskydami.

Chápete? Steven Spielberg je proti tomuto scénáři čajíček. 🙂

Dobře.
Začátkem nového roku pouštím do éteru ofiko životní událost o návratu ke svému rodnému příjmení.

Příběh druhý:
Když jednoho dne přicházím ke svému autu, lístek za stěračem, že mě někdo nabořil. Pár odřenin laku. Pojišťovna ohodnotila škodu na víc jak 10 tisíc korun. Po třech dnech přistávají peníze na účtu. Oprava nakonec vyšla na pár stovek.

Hm. Tak takhle to teda bylo myšleno. Tohle je ta změna frekvence.

Ok. Beru. Takhle se mi to líbí.

A to jsem teprve na začátku.

Jasně, přicházely obavy a strachy, co asi na to okolí, co na to rodina, že jsem se dočista zbláznil, že mě zavrhnou. A naskakovaly takové ty scény, které se ještě nestaly, ale většinou se z nich hned hroutíme:
– spousta papírování, úřady, občanka, pas, webovky, bude to stát spoustu peněz, času, lítání, lidé to nepochopí, zavrhnou mě, spousta klientů odejde, dal jsem se na sektu, atd., atd.

Zbytečný strachy a obavy. Vše proběhlo příjemně a hladce. Žijeme ve 21. století, v době internetu a globálního online propojení.
A okolí? Fandí dál, gratuluje ke změně, podporuje. Definitivně a nelze to už odpárat, zkrátka ze Zemana Králem.

ze Zemana Králem

Takže pro vás, co furt šlapete na místě a už vás to sejří, už vás to nebaví. Hledejte svoji správnou frekvenci, svoji vlastní přirozenou energii, kterou můžete dávat a přijímat.
Hele, bude to možná trošku bolet, bude to stát nějaký čas a vaši energii. Možná o něco přijdete. Ale tam, kam má přijít něco nového, musí se něco staré opustit. Udělat pro nové věci místo.

Chcete velkou změnu? Fajn. Musíte však udělat ten první, malý krok. Jenom trošku. Maličko. Prostě začít. Vyzkoušet si to na vlastní kůži. Jedině pak se to může stát. Samo nic nefunguje.

Získat vlastní pocit. Vytvořit si svoji vlastní zkušenost z té situace. Mít svůj vlastní zážitek.

Mějte na to koule.
Držím vám palce.

S klidným srdcem a s vlastní zkušeností můžu doporučit Vaše ZNOVUZROZENÍ.

Jiří Král

Mojí vášní jsou životní změny a lidské příběhy. Podnikám, radím, inspiruji, podporuji, motivuji a pomáhám lidem při změnách života. Jednoho dne jsem se rozhodl nepřežívat, nebýt průměrný, ale žít svůj život naplno. Opustil jsem svůj "krysí závod" a díky zásadním změnám jsem dnes skutečným majitelem svého života.

Jsem autorem praktického eBooku Majitelem svého života, jako průvodce na cestě životními změnami. Více o mně se můžete dočíst v mém příběhu.

Spojte se se mnou na facebooku.

Napsat mi můžete na jirka@jirka-kral.cz
Komentáře